YILDIZ ODS

Alkıllı Depolama Sistemlerinde %100 Yerli Ve Milli Teknoloji

TEKNOLOJİYİ AYAĞINIZA GETİRİYORUZ.

YILDIZ ODS

YILDIZ ODS Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 20 yılı aşkın mühendislik, imalat ve ARGE birikimi neticesinde Osman Vural YILDIZ tarafından kurulmuştur. YILDIZ ODS, Yıldız Markası ile çıktığı yolda her sektör için otomatik dikey depolama sistemleri tasarlayan ve üreten bir Türk şirketidir. Otomatik Dikey depolama ve Takım yönetim sistemleri ile Otomotiv, Savunma, Havacılık, Lojistik, Tekstil, Sağlık ve Gıda sektörlerinde depolama konusunda teknolojik çözümler sunmaktayız. Müşterilerimize karşı hizmet felsefemiz; yüksek verimlilik ve faydalı, kaliteli, güvenli ve ekonomik çözümler üretmektir.

Departmanlarımız

AR-GE

ÜR-GE

Yazılım

Planlama

Lojistik

Muhasebe

Misyonumuz

Firmamızın varlık sebebi; müşterilerimiz için ulusal ve uluslararası kaynakları optimum seviyede kullanarak, ülkemizin ekonomik gelişimine faydalı olacak katma değer yaratmaktır. Müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz kabul ederek, müşterilerimize değer katan çözümler sunmak, çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak mutlu ve güvenilir bir çalışma ortamı sağlamak ve katma değerli teknolojik makinalar üretmektedir.

Vizyonumuz

YILDIZ ODS Makine; tedarikçileri, çalışanları, müşterileri ve yönetimiyle koordineli olarak çalışarak, ahlaki ticaret , çevresel duyarlılık, sürekli iyileşme ve toplam kalite ilkelerine bağlı kalarak konusunda ülkemizin en iyi firması olmayı hedeflemektedir.