YILDIZ ADS Otomatik Dolap Sistemi

YILDIZ ADS

YILDIZ ADS Otomatik Dolap Sistemi orta ölçekli ürünlerin depolanmasını sağlayan bilgisayar kontrollü otomatik açılır kapaklı dolap sistemidir. Tek bir modülde maksimum 16 kilitli dolap gözü bulunmaktadır. Talaşlı imalat sektöründe tutucu takımların depolanması için teleskopik raylı çekmece sistemi sayesinde tek gözde 18 tutucu takım depolanabilmektedir. YILDIZ Software ile kontrol edilen YILDIZ ADS tek bir kontrol ünitesi ile birden fazla makine ile haberleşebilir, bu sayede istenilen kadar ek modül ilave edilebilir.

Yıldız ADS

YILDIZ ADS Otomatik Dolap Sistemi, farklı göz ebatları ile farklı büyüklüklerdeki ürünlerinizi maksimum verimlilikte depolama imkânı sunmaktadır. YILDIZ ADS Otomatik Dolap Sistemini, Kesici takım, İş Güvenliği Ekipmanları, Elektronik Ekipmanlar, Mühimmat, Mastar ve Aparat, İlaç, Endüstriyel Ekipmanlar, Bilgisayar Ekipmanları, vb. birçok ürün depolanmasında kullanabilirsiniz.

YILDIZ ADS Takım ve Ürün Yönetim Sistemini, Kesici takım, İş Güvenliği Ekipmanları, Elektronik Ekipmanlar, Mühimmat, Mücevherat, Mastar ve Aparat, İlaç, Endüstriyel Ekipmanlar, Bilgisayar Ekipmanları, Anahtar vb. birçok ürün depolanmasında kullanabilirsiniz.

YILDIZ ADS Otomatik Dolap Sistemi Genel Özellikleri

Hızlı ve kolay kullanımı sayesinde maksimum verimlilik
0,5m X 0,5m taban ölçüleri sayesinde birçok alanda kullanım kolaylığı
Farklı göz seçenekleri sayesinde esnek çözümler sunması
Geniş iç hacmi ve maksimum stok kapasitesi
Stok kontrolü sayesinde azalan maliyetler.
Çok farklı sektörler için ortak çözüm
Stok güvenliğinin sağlanması
Kolay taşınabilirlik
Ek modüller sayesinde artan stok hacmi
21” Dokunmatik Ekran ve Windows tabanlı bilgisayar
Yıldız Sowftware Yazılım
Barkod okuyucu
Barkod okuyucu
Şifreli ve kartlı kullanıcı girişi
Çalışma voltajı: 230 V / 50Hz.
• Çelik gövde yapısı ve fırın boyalı saç aksamı