YILDIZ DKD Karusel Dikey Döner Depolama Sistemi
Yıldız DKD Karusel

YILDIZ DKD KARUSEL

Döner Raf çalışma şekline dayanan YILDIZ DKD, depolanan ürünlere hızlı ve sorunsuz erişim sağlayan otomatik dikey karusel depolama sistemidir. YILDIZ DKD sıkça kullanılan ürünler için uygundur, hem sağa hem sola dönüş yapabilen sistem en kısa yoldan ürüne ulaşmanızı sağlamaktadır. Sistemin işleyişi PLC ile kontrolü sağlanmaktadır. Ürünlerin depolanması ve alınması dikey zincirli döngüler üzerine monte edilmiş ve raf adı verilen hareketli taşıyıcılar ile sağlanır. YILDIZ DKD minimum tabanda maksimum verimliliğe ulaşma imkânı sağlar. Her bir YILDIZ DKD bağımsız bir çözüm olarak kullanılabilir ya da bir ağ sistemine bağlanabilir ve böylece üstün verim, esneklik ve bağımsızlık sunar.

Yıldız DKD Karusel

YILDIZ DKD Karusel Dikey Döner Depolama Sistemi

YILDIZ DKD Karusel Dikey Döner Depolama Sistemi iş yeriniz için yapacağınız güvenli bir yatırımdır. Sistem sizlere ürünlerinizin güvenliğini hem de insan gücünden tasarruf etmenizi sağlar. YILDIZ DKD nin ergonomik tasarımı operatör sağlığını ön planda tutmaktadır. YILDIZ DKD birçok raf genişlik ve derinliği sayesinde esnek bir çözüm sunmaktadır. Farklı taşıma kapasiteleri ve çoklu kapak sistemi ile çok geniş ürün gurubu için kullanım avantajı sunmaktadır. YILDIZ DKD manuel veya otomatik tek kapak ,manuel veya otomatik çoklu kapak olarak 4 farklı kapak seçeneğine sahiptir. YILDIZ Software yazılım sayesinde ürün bazlı ve kişi bazlı kontrollerinizi ve raporlamalarınız çok rahat gerçekleştirebilirsiniz. YILDIZ Software ile depolama alanlarını, stoğu ve sipariş toplama performansını kalıcı olarak optimize etmek mümkündür. Depo içerisinde siparişler güvenli, hızlı ve sorunsuz şekilde yönetilir ve hızla sevkiyata hazır hale getirilir.

YILDIZ DLD Karusel Takım ve Ürün Yönetim Sistemini, Kesici takım, İş Güvenliği Ekipmanları, Elektronik Ekipmanlar, Mühimmat, Mücevherat, Mastar ve Aparat, İlaç, Endüstriyel Ekipmanlar, Bilgisayar Ekipmanları, Anahtar vb. birçok ürün depolanmasında kullanabilirsiniz.

YILDIZ DKD Karusel Otomatik Dikey Döner Depolama Sistemi Genel Özellikleri

Minimum taban alanında maksimum verimlilik
Hızlı ve güvenli ürün toplama
Kapsamlı güvenlik özellikleri ve ergonomik tasarım
Modüler yapı sayesinde esnek çözümler
Geniş iç hacmi ile yüksek stok kabiliyeti
Ürün ve kişi bazında yetkilendirme sayesinde yüksek güvenlik
Düşük insan gücü, azaltılmış maliyetler
Yaralanma risklerinin ve dolayısıyla ilgili maliyetlerin sıfırlanması
Temiz ve korunaklı ortam
Çok farklı sektörler için ortak çözüm
Stok kayıplarının ve Tekrarlanan siparişlerin önlenmesi
Minimum stok seviyesinin kontrolü
21” Dokunmatik Ekran ve Windows tabanlı bilgisayar
Yıldız Sowftware Yazılım
Barkod okuyucu
Şifreli ve kartlı kullanıcı girişi
Çelik gövde yapısı ve fırın boyalı saç aksamı