YILDIZ DLD LİFT Dikey Depolama Sistemi
Yıldız DLD Lift

YILDIZ DLD LIFT

YILDIZ DLD LİFT Dikey Depolama Sistemi kapalı bir sistem olup bilgisayar kontrollü bir asansör yardımı ile tepsilerin ilgili kata çıkarılması ve otomatik olarak tepsinin yuvaya sürülüp ve alınması mantığı ile çalışır. Bu sistemde tepsiler cihazın her iki tarafına dikey şekilde depolanır. Modüler yapısı sayesinde yükseklikler sonradan değiştirilebilir. Yükseklik göz önüne alındığında kapladığı taban alanına kıyasla sıradan sistemlere göre %85 tasarruf sağlar. YILDIZ DLD LİFT Dikey Depolama Sistemi, üretim, ticaret, perakende satış ve depo alanlarında sayısız depolama ve temin uygulamaları için geliştirilmiştir. Depo alanının optimum şekilde kullanılması, esnek ve etkin depolama stratejileri ve güvenlik gibi hususlar YILDIZ DLD LİFT sistemini eşsiz bir depolama çözümü haline getirmektedir.

Yıldız DLD Lift

YILDIZ DLD LİFT Dikey Depolama Sistemi

Çok farklı sektörler için çözüm üreten YILDIZ DLD LİFT, farklı tepsi genişliği ve derinliği ile çok esnek bir yapıya sahiptir. YILDIZ DLD Lift sisteminde balanssızdık sorunu olmayıp ürünleriniz sistemin sağ ve sol tarafına statik bir şekilde depolanmaktadır. Ana yapı 20-80 ton a kadar yük taşıma kapasitesine sahiptir.
YILDIZ DLD Lift maksimum 12 m yükseklikte ve tepsi başına 990 kg lık bir kapasiteye kadar geniş bir ürün depolama seçeneği sunmaktadır. 1220 mm – 4000 mm ye kadar 9 farklı tepsi genişliği, 625 mm ve 825 mm tepsi derinliğine sahiptir. 25 mm’den 750 mm’ye kadar değişken tepsi aralığı çok farklı yüksekliklerdeki ürünlerin depolanmasına imkân vermekle birlikte, farklı yüksekliklerdeki ürünleriniz dinamik boy algılayıcısı sayesinde sistem içinde en optimum şekilde depolanmaktadır. Ürünlerinize YILDIZ Software yazılımı sayesinde en hızlı şekilde ulaşabilir, her türlü stok hareket kontrolünü sağlayabilirsiniz. YILDIZ Software ile depolama alanlarını, stoğu ve sipariş toplama performansını kalıcı olarak optimize etmek mümkündür. Depo içerisinde siparişler güvenli, hızlı ve sorunsuz şekilde yönetilir ve hızla sevkiyata hazır hale getirilir.

YILDIZ DLD Lift Takım ve Ürün Yönetim Sistemini, Kesici takım, İş Güvenliği Ekipmanları, Elektronik Ekipmanlar, Mühimmat, Mücevherat, Mastar ve Aparat, İlaç, Endüstriyel Ekipmanlar, Bilgisayar Ekipmanları, Anahtar vb. birçok ürün depolanmasında kullanabilirsiniz.

YILDIZ DLD Lift Otomatik Dikey Depolama Sistemi Genel Özellikleri

Yüksekliği kullanarak %80 e yakın değerli yer alanı tasarrufu
İnsan gücü ihtiyacının azaltılması
Malzeme stok kaydı ve kolay kullanımı
Malzeme hasar ve israfından kaçınılması
Envanter üzerinde daha fazla hassas kontrolün yapılabilmesi
Maksimum ağırlık kontrolü
Değişken ve ayarlanabilir tepsi yüksekliği
25 mm tepsi adım aralığı
75 mm ile 750 mm arası tepsi yüksekliği
Modüler yapı sayesinde ilave modül ekleme çıkarma
Kullanım esnasında vibrasyon ve sarsıntı olmadan çalışma imkânı
20 ila 80 ton yükler için tasarlanmış gövde yapısı
Sonradan tepsi ekleme ve çıkarma
1220 mm’den 4000 mm ye kadar tepsi genişliği
625 mm ve 825mm tepsi derinliği
250 kg’dan 990 kg’a kadar tepsi taşıma ağırlığı
Otomatik kapı sistemi
21” Dokunmatik Ekran ve Windows tabanlı bilgisayar
Yıldız Sowftware Yazılım
Barkod okuyucu
Şifreli ve kartlı kullanıcı girişi
Çelik gövde yapısı ve fırın boyalı saç aksamı