YILDIZ MİNİ Otomatik Depolama Sistemi

YILDIZ MINI

Kademeli olarak açılan çekmece yapısı sayesinde ürünlerin tek tek alınmasına imkan sağlayan otomatik depolama sistemidir. Maksimum 102 raf, 1326 kilitli göz seçeneği sunmaktadır. Özellikle küçük ve pahalı ürünlerin depolanması için elverişli bir sistemdir. YILDIZ Software ile kullanılan bu makine sayesinde kıymetli ürünlerin güvenliği ve stok tutarlılığı sağlanmış olunur. Kesici takımlar kuyumculuk, elektronik ve savunma sanayi ürünlerinin depolanmasında tercih edilmektedir.

YILDIZ MİNİ Otomatik Depolama Takım ve Ürün Yönetim Sistemi

3 farklı çekmece derinliğine sahip, gözlerin genişlikleri ayarlanabilirdir. Sağlam çelik yapısı, kompakt, esnek yapısı ve 5 farklı çekmece genişliği sayesinde stoklanacak ürün çeşidi arttırılmıştır. %100 ürün kontrolü sayesinde stok kayıplarının önüne geçilmiştir. Sistemin kullanımı kolay, sistem yazılım ile entegreli olarak çalışmaktadır. Ürün talaşlı imalat sektöründe pcd ve cbn gibi pahalı insert depolamada, kuyumculuk ve mücevherat sektöründe, ilaç, tıbbı alet ve gereçleri sektöründe tercih edilmektedir.

YILDIZ MİNİ Takım ve Ürün Yönetim Sistemini, Kesici takım, İş Güvenliği Ekipmanları, Elektronik Ekipmanlar, Mühimmat, Mücevherat, Mastar ve Aparat, İlaç, Endüstriyel Ekipmanlar, Bilgisayar Ekipmanları, Anahtar vb. birçok ürün depolanmasında kullanabilirsiniz.

YILDIZ MİNİ Otomatik Depolama Sistemi Genel Özellikleri

Kademeli açılır gözler sayesinde tek tek ürün alımı
5 Değişken çekmece genişliği 55mm,100mm, 144mm, 234mm,522mm
3 Değişken göz derinliği 39mm, 64mm, 114mm
Teleskopik Ray
Ayarlanabilir çekmece kademesi, (Max. 12 kademe)
%100 Ürün kontrolü
Ürün ve Kişi bazlı yetkilendirme
Kolay taşınabilirlik
5 sn ortalama erişim süresi
21” Dokunmatik Ekran ve Windows tabanlı bilgisayar
Yıldız Sowftware Yazılım
Barkod okuyucu
Şifreli ve kartlı kullanıcı girişi
Çalışma voltajı: 230 V / 50Hz.
Çelik gövde yapısı ve fırın boyalı saç aksamı