YILDIZ O Otomatik Depolama Sistemi

YILDIZ O

Artan müşteri talepleri doğrultusunda maksimum 2340 kilitli göz hacmine çıkarılmış olan YILDIZ O depolama sistemi küçük ölçekli ürünlerin depolanması için mükemmel bir çözümdür. Ebat ve göz sayısı ile sınıfında eşsiz olan YILDIZ O depolama sistemi farklı göz büyüklükleri seçeneği ile de müşteriye eşsiz çözümler sunmaktadır. Tamamen yerli üretimimiz olan YILDIZ O çok farklı sektörlere hitap etmektedir. Kesici takım, iş güvenliği ekipmanları, ilaç ve medikal ürünler ve kıymetli her ürünün depolanarak kontrol altına alınması sayesinde çok kısa sürede kendini amorti etmektedir.

YILDIZ O Otomatik Depolama Takım ve Ürün Yönetim Sistemi

Kullanılan yerli yazılım YILDIZ Software ile ürünlerin tüm hareketleri kontrol altında olup, ürün bazlı yetkilendirme sayesinde sadece ilgili kişiler şifre, kart veya parmak okuyucu ile ürünlere ulaşabilir. İçerde döner tambur yapısı ile istenilen ürün en kısa yoldan ilgili kapağın arkasına gelir, ardından kapak otomatik olarak açılarak istenilen ürüne ulaşılır. Maksimum 2340 kilitli gözü sayesinde ürünlerinizi tek tek depolayabilirsiniz bu sayede %100 kontrol sağlamış olursunuz. Farklı göz ebatları ile farklı büyüklüklerdeki ürünlerinizi maksimum verimlilikte depolama imkânı sunmaktadır.

YILDIZ O Takım ve Ürün Yönetim Sistemini, Kesici takım, İş Güvenliği Ekipmanları, Elektronik Ekipmanlar, Mühimmat, Mücevherat, Mastar ve Aparat, İlaç, Endüstriyel Ekipmanlar, Bilgisayar Ekipmanları, Anahtar vb. birçok ürün depolanmasında kullanabilirsiniz.

YILDIZ O Otomatik Depolama Sistemi Genel Özellikleri

1,2 m Taban ölçülerinde 2 metre yükseklikte birçok alanda rahatlıkla kullanım imkânı
Hızlı ve kolay kullanımı sayesinde maksimum verimlilik
2340 Kilitli göz kapasitesi sayesinde her gözde tek ürün depolama imkânı
%100 ürün kontrolü
Farklı göz genişliği ve yüksekliği sayesinde esnek çözümler sunması
Geniş iç hacmi ve maksimum stok kapasitesi
Stok kontrolü sayesinde azalan maliyetler
Çok farklı sektörler için ortak çözüm
Stok kayıplarının ve Tekrarlanan siparişlerin önlenmesi
Minimum stok seviyesinin kontrolü
Stok güvenliğinin sağlanması
Kolay taşınabilirlik
21” Dokunmatik Ekran ve Windows tabanlı bilgisayar
Yıldız Sowftware Yazılım
Barkod okuyucu
Şifreli ve kartlı kullanıcı girişi
Çalışma voltajı: 230 V / 50Hz.
Çelik gövde yapısı ve fırın boyalı saç aksamı